Zlaté papieriky – luxusné fajčenie

Aj v konopnom priemysle sa ceny výrobkov začínajú odlišovať pre bohatých a menej bohatších užívateľov ako je tomu v prípade iných výrobkov na trhu. Tieto dva rozdiely predstavujú aj rozdielne životné štýly nielen pri užívateľoch konope. Zatiaľ čo konzervatívni užívatelia hľadia na efektívne míňanie svojich zdrojov existuje skupina užívateľov ktorí sa radi odlíšia a nemajú problém vyhodiť peniaze za skutočne luxusné hračky 😉

golden rolling papers 2

Pre tých z vás ktorým peniaze nerobia problémy je tu efektná novinka na trhu ktorá vás určite odlíši.

Shine Papers vyvinuli špeciálne baliace papieriky, ktoré sú obalené  24 karátovým zlatom. Čítate správne, tieto papieriky sú zlaté ! Po dlhej dobe skúmania a experimentovania konečne vyvinuli spôsob ako obaliť vonkajší povrch tzv. jedlým zlatom tak aby to nezabraňovalo horeniu a malo vlastnosti papieriku. Výrobca tvrdí, že jeho papieriky dokonca horia dlhšie ako obyčajné. Tieto papieriky nielen vyzerajú luxusne a draho ale majú aj prijateľnú cenu. Balenie 2 papierikov stojí 20 USD na web stránke. Pri balení 12 kusov je cena 55 USD čo je asi 5 dolárov za papierik. Ako už bolo povedané, byť lacným zjavne nie je podnikateľským plánom tohto produktu resp. ľudí z firmy Shine Papers. Tieto papieriky sa preslávili najmä vďaka celebritám ktoré tak radi ukazujú okoliu svoje bohatstvo a luxusný životný štýl. Miley Cyrus napríklad po tom ako tieto papieriky odskúšala požiadala firmu o výrobu špeciálnej edície týchto zlatých papierikov pre jej koncertné turné. Raper Tyga tomuto nápadu tak verí že sa stal investorom spoločnosti do ktorej investoval 5 miliónov dolárov a stal sa nielen tvárou reklamnej kampane ale aj kreatívnym riaditeľom spoločnosti pre ďalšie projekty. Spoločnosť Shine stavia svoju obchodnú filozofiu na luxusných produktoch pre bohatších užívateľov konope. V súčasnoti spolu s firmou Green Hand Woven pripravujú novú unikátnu edíciu blountov.

golden rolling papers

Veľa ľudí sa určite bude pýtať na zdravotné riziká spôsobené fajčením zlatom pokrytých papierikov, ale výrobca tvrdí že výrobok podrobili viacerým testom, ale všetky testy nevykazujú žiadnu negatívnu koreláciu medzi inhalovaním látok obsiahnutých v papieriku resp. vdychovaní mikro-častíc zlata. Snáď ešte dôležitejším faktom je že zlato ani nezhorí resp. nepríde k jemu úplnému vdychovaniu, skôr sa z neho stane prekvapenie vo vašom popolníku. Je jasné že tento produkt je len luxusným doplnkom pre užívateľov ktorí si to môžu dovoliť, ale keď sa raz budete chcieť cítiť ako celebrita, stačí vám ubaliť si jointa do zlatého papierika.

 

Foto: Shine Papers

Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.

fyzické osoby ZDIEĽAŤ môžu bez potreby žiadať povolenie. FB stránky a ine médiá (tlačené, elektronické) nemajú právo toto zdieľať bez uvedenia zdroja alebo požiadania o zdieľanie!

za pochopenie ďakujem-e Váš MediCann

 

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.