Herbalizér – najlepšie odparovanie (vaporizácia) KONOPE

Herbalizer – najchytrejší vaporizér ?

Herbalizer je vaporizér ako žiadny iný. Bol navrhnutý párom bývalých inžinierov z NASA, ktorí ako sami tvrdia vychádzali zo skúseností známych ktorí užívajú konope. Vytvorili koncept spojenia viacerých nápadov, materiálov a technológií do vytvorenia jedinečného produktu.

„Malo to byť niečo účinné, rýchle, presné a dizajnovo pekné“  hovorí vynálezca Josh Young, generálny riaditeľ a prezident spoločnosti Herbalizer.

 

Herbalizer

Len málo vaporizérov na trhu sa dokáže výkonom priblížiť k Herbalizeru, ktorého výkon je päť sekúnd (alebo menej) od spustenia zariadenia, aj preto, že zariadenie používa ako zdroj tepla zriedka využívanú technológiu: žiarovku. Tento nápad sa objavil už nieiekdy okolo roku 2003, ale nebol tak precízne pretvorený. Veľmi málo výrobcov sa vôbec zaoberalo touto technológiou, jedným z mála je a spoločnosť AroMed, ktorá prišla s vaporizérom na báze odparovacieho motora.

Pri lepšom pohľade na popis zariadenia zistíte, že Hebralizer nevyužíva nejakú obyčajnú, bežnú žiarovku, ale výkon zabezpečuje malá, 300 wattová halogénová žiarovka. To je ak by ste zabalili žiarovku na pestovanie do malého vaporizéra. „Vonkajší povrch skla dosahuje až 400 stupňov Celzia,“ hovorí Young. To je dvakrát viac ako je požadovaná teplota pre účinné odparovanie, takže je dôležité, aby sa rozsvietila len v prípade potreby, a na presne stanovený čas ako je nevyhnutné.

Ak chcete presne kontrolovať výkonný zdroj tepla, Herbalizer ponúka možnosť sledovať teplotu priamo na displeji. Zariadenie využíva vlastný softvér ktorý riadi jednotku tak aby teplotu udržiavala v rozmedzí vhodnom pre odparovanie.

Vaportherapy-pic

Ako tvrdím dávno, odparovanie / vaporizácia nie je žiadna veda, Je to teplo plus rastlinný materiál 😉 Ale nie je to úplne presná definícia ako že zoberiem kus konope, hodím to na panvicu  a vaporizujem. Avšak tí, ktorí dodržia postupy a normy, budú odmenení skutočne kvalitným konope a jeho efektívnym využitím.

S novou technológiou a spojením viacerých znalostí z výroby vyporizérov, prináša Herbalizer možnosť účinne využívať širšie spektrum kanabinoidov pre lepší efekt konope.

Zistite kde a za koľko sa Herbalizer predáva

 

Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu MediCann Slovakia a uvedených zdrojov je výslovne zakázané.
Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.