84 ročná konopná aktivistka

Aspen /  Colorado jún 2015

84 ročná Antoinette Jaworski z New Castle v Colorade bola vyšetrovaná pre podozrenie z výroby domácich koláčikov so špciálnou plnkou : KONOPE

20150608__Antoinette-Jaworski-p1

Antoinette bola 24. mája na akcii Memorial day – grilovacia party pre miestne deti a dospelých kde s radosťou rozdávala svoje domáce koláčiky. Čoskoro zistila, že sa o ňu zaujíma polícia.

Samozrejme polícia reagovala na podnet od „aktívnej“ susedy ktorá zavolala že podozrivá osoba ponúka drogy. Po príchode na miesto činu polícia zistila že sa jedná o konopné a tekvicové koláčiky podomácky vyrobené pani Antoinette.

„Polícia prišla a vypytovali sa ma odkiaľ mám tie koláčiky a kde som ich vyrobila. Zostala som dosť nahnevaná, pretože to nerobgím prvý krát. Každý rok pripravujem tieto koláčiky pre ľudí z komunity ktorí nám starým ľuďom po celý rok pomáhajú. Aspoň takto ich poteším a odvďačím sa im. Čo komu na tom vadí ?!“ hovorí pani Antoinette

Dodávame že v Colorade je od minulého roka KONOPE a jeho produkty legálne

 

Zdroj: denverpost.com

Preklad: MediCann Slovakia

Foto: Aspen Times

 

 

 

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.