Porušili by ste zákon, aby ste pomohli svojmu dieťaťu ?!

Po celom svete pribúdajú príbehy smutných rodičov ktorí v túžbe pomôcť svojim chorým deťom prekračujú hranice „nezmyselných“ zákonov a napriek hrozbe väzenia podávajú svojím deťom zakázanú konopnú liečbu. Aj na Slovensku sa nájdu rodičia ktorí radšej riskujú bezpečie ako by mali nechať svoje deti trpieť.

Vo videu spoveď matky chlapca ktorého konopná liečba zachránila.

V USA je známy príbeh rôznych detí, ktoré boli nútené odísť zo svojho domova len preto, aby mohli legálne užívať konopnú liečbu. Najznámejším mladistvým bojovníkom za konopnú liečbu je aj Coltyn Turner ktorý sa stal takmer detskou konopnou celebritou, cestuje po USA a bojuje za legalizáciu konopnej liečby v celých USA a taktiež sa snaží búrať predsudky a mylné názory na užívanie konopnej liečby mladistvými.

 

 

 

Každý rodič na svete by urobil pre svoje dieťa asi všetko čo je v jeho silách, ale sú rodičia ochotní riskovať slobodu a trestné stíhanie aby pomohli svojim deťom ? Mali by sme takýchto rodičov súdiť a trestať rovnako ako dílerov tvrdých drog ?! Je vôbec morálne aby sa rodičia museli prizerať utrpeniu svojich detí, ak existuje dostupná a účinná pomoc ?

na záver pripájame stránky rôznych rodičovských organizácií vo svete, ktoré obhajujú a bojujú za konopnú liečbu pre svoje deti

http://www.parents4pot.org/  –  Rodičia pre konope

http://www.momsformarijuana.org/  –  Mamičky za marihuanu

http://www.cherylshuman.com/  – Rodičovská organizácia v USA

http://www.cannamoms.com/  –  Medzinárodna asociácia pre matky za konope

https://www.facebook.com/adamfearlessfather/?fref=ts#  – Otec ktorý bojuje za konopnú liečbu pre svoje dieťa

 

Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.
fyzické osoby ZDIEĽAŤ môžu bez potreby žiadať povolenie. FB stránky a ine médiá (tlačené, elektronické) nemajú právo toto zdieľať bez uvedenia zdroja alebo požiadania o zdieľanie!
za pochopenie ďakujem-e Váš MediCann
Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.