Cirkevní predstavitelia sú ZA Konope

Harrisburg, PA – Cirkevní predstavitelia po celom štáte Pennsylvánia ukazujú svoju vieru v lekárske konope čo dali najavo aj nedávno v budove Capitol pri príležitosti akcie Wednesday Rally Capitol.

cirkev za konope

Vedúci církvi požadovali schválenie zákona, ktorý by umožnil chorým ľuďom s rakovinou, epilepsiou a iných ochoreniami legálne užívať lekárske konope v štáte Pensylvánia.

Popieranie konope ako lieku pre chorých ľudí je proti kresťanským hodnotám a navyše sa jedná o krutosť voči bližnému svojmu podľa kresťanskej náuky – hovorí reverend Theodore Cockley.

„Budem hovoriť znovu a znovu, pokiaľ bude trvať toto nezmyselné zakazovanie liečivej rastliny ktorú nám dal boh. Budem hovoriť, pokým súcit nezvíťazí nad nečinnosťou kompetentných, budeme o tom hovoriť pokiaľ nebude zmenený zákon ktorý bráni ľuďom využívať tento dar“ dodáva reverend Cockley.

„Pravda o účinkoch užívania konope na lekárske účely je nespochybniteľná, a naši zákonodarcovia musia tieto skutočnosti začať vnímať a zohľadňovať pri tvorbe zákonov. Zákony musia byť viac súcitné a nápomocné ľuďom a nie im ubližovať.“ Dodal rabín George Stern, predstaviteľ Židovskej obce.

My len dopĺňame, že návrh zákona o zmene drogových zákonov na Slovensku je pripravený ale schovaný kdesi v trezore našich zákonodarcov, pretože očividne majú veľa práce s rozkrádaním tejto krajiny ako s prijímaním zákonov ktoré by nielen zlepšili kvalitu života, znížili preťaženie súdov ale aj priniesli osoh pre chorých ľudí a nezanedbateľné daňové príjmy z predaja legálnych konopných produktov.

Úsmev lieči – Konope lieči

 

Zdroj: http://abc27.com/

Preklad a text:  MediCann Slovakia OZ

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.