Cannafest 2017 – od ucha k uchu

 

V dňoch 10. až 12. Novembra 2017 sa uskutočnil už 8. ročník jedného z najväčších konopných veľtrhov v Európe s názvom CANNAFEST. Napriek nepriazni počasia ktorého sila prinútila organizátorov na poslednú chvíľu zmeniť miesto konania veľtrhu z už dobre známeho výstaviska v Prahe Holešovicích, na moderné výstavisko PVA Výstavisko Letňany . Napriek tejto zmene bol tohtoročný Cannafest opäť veľmi dobre zorganizovanýnm podujatím, plným noviniek na poli pestovateľských techník, osvetlenia, CBD výrobkov a všetkého čo rastlina konope a jej možnosti využitia ponúkajú. Na ploche viac 13.300 m2 vystavovalo viac ako 250 firiem a organizácií z viac ako 25 krajín sveta, medzi ktorými sme boli prvý krát aj my, z OZ MediCann Slovakia. Prezentovali sme sa našou osvetovou činnosťou, prezentovali sme nielen činnosť nášho samotného združenia ale aj nášho hlavného partnera, spoločnosť MediHemp ktorej sme oficiálnym distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku.

Akciu počas 3 dní navštívilo viac ako 30.000 návštevníkov, a kultúrny program podporili také mená ako Laco Deci  alebo DJ Simple Sample. V priložených fotkách a v galérii Cannafestu môžete vidieť dobrú náladu a atmosféru všetkých návštevníkov bezohľadu na ich vek, pretože konope je v nás, konope sme my všetci 🙂

Medicann team stavba stánku v plnom nasadení
Medicann team 2 tým snov
MediCann Stanok náš stánok
Medicann pult tovar ktorý je na Slovensku zakázaný pomáha
predaj  ľudí bolo veľa, záujem obrovský
Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.
fyzické osoby ZDIEĽAŤ môžu bez potreby žiadať povolenie. FB stránky a ine médiá (tlačené, elektronické) nemajú právo toto zdieľať bez uvedenia zdroja alebo požiadania o zdieľanie!
za pochopenie ďakujem-e Váš MediCann
Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.