Konopn├í podprsenka – dve muchy jednou ranou :)

Konope je v┬áposlednej dobe najviac sp├íjan├ę s┬áprevenciou r├┤znych ochoren├ş a┬ás┬álie─Źbou rakoviny, najm├Ą pre ├║─Źinn├ę l├ítky zvan├ę kanabinoidy ako je napr├şklad THC alebo CBD. Av┼íak, vedeli ste, ┼że konope m├┤┼że tie┼ż obmedzi┼ą resp. predch├ídza┼ą rakovine, ak je pou┼żit├ę ako zlo┼żka v┬áorganick├Żch odevoch a┬ábielizni, ako napr├şklad v┬ákonopnej podprsenke ?

Rovnako ako ÔÇ×hippieÔÇť feministky v┬á60. rokoch mali by aj dne┼ín├ę ┼żeny sp├íli┼ą v┼íetky rakovinotvorn├ę podprsenky a rozhodn├║┼ą sa pou┼ż├şva┼ą organick├ę kol├şsky pre svoje vnady ­čÖé

Podprsenky s├║ celkovo hrozn├í vec. Zvieraj├║ ┼żensk├ę prsia, sp├┤sobuj├║ bolesti chrbta a┬á─Źasto aj r├┤zne z├íva┼żn├ę ochorenia prsn├şkov.

Niektor├ş vedci dokonca tvrdia, ┼że ┼żeny nosiace kosticov├ę podprsenky maj├║ ni┼ż┼í├ş n├írast prsn├ęho tkaniva. Nie je len sp├┤sobom ulo┼żenia prsn├şkov v┬ásamotnej podprsenke ale tie┼ż, ┼że s├║ prsia tla─Źen├ę na zadnej strane ─Źo sp├┤sobuje boles┼ą a┬áchybn├ę dr┼żanie tela ─Źo vedie k┬áneskor┼í├şm probl├ęmom s┬ápohybov├Żm apar├ítom a┬áchrbticou. Tak├íto ÔÇ×z├í┼ąa┼żÔÇť na prsia pod─ża viacer├Żch vedie k┬ázv├Ż┼íen├ęmu riziku rakoviny prsn├şka. Taktie┼ż obezita, zv├Ż┼íen├í za┼ąa┼ż na prsia a┬áfakt, ┼że sa tuk hromad├ş na jednom mieste zvy┼íuje riziko rakoviny prsn├şka.

Pod─ża ┼ít├║die z roku 1995, ┼żeny, ktor├ę nosia kosticov├ę alebo s┼ąahuj├║ce podprsenky po dobu dlh┼íiu ako 12 hod├şn denne, maj├║ vy┼í┼íiu pravdepodobnos┼ą vzniku rakoviny prsn├şka. Je to najm├Ą preto, ┼że kostice obmedzuj├║ funkciu lymfatick├Żch uzl├şn. Tak├ęto obmedzenie vedie k hromadeniu tox├şnov v prsn├şku.

banner-intimates

Aj napriek tomu, ┼że tak├íto ┼ít├║dia nie je jednozna─Źn├Żm d├┤kazom, existuj├║ u┼ż aj in├ę mo┼żnosti podprsenky pre ┼żeny! Konope by mohlo by┼ą ekologickou odpove─Ćou na tento probl├ęm ┼żien.

Konope je tou najlep┼íou vo─żbou pre podprsenky, a to nielen kv├┤li ekologick├ęmu p├┤vodu ale najm├Ą pre pohodlnos┼ą nosenia a┬ázdravotn├Żch v├Żhod. ┬áBavlna, ktor├í sa v├Ą─Ź┼íinou pou┼ż├şva pre v├Żrobu v├Ą─Ź┼íiny podprseniek je pln├í pestic├şdov, ktor├ę m├┤┼że by┼ą absorbovan├ę do ko┼że pri ich nosen├ş tak├Żchto odevov. Nehovoriac o┬átom ┼że pri pestovan├ş a┬áresp. preprave bavlny z┬ájedn├ęho konca sveta na druh├Ż prich├ídza k┬ánadmernej spotrebe ropy.

BIO konopn├í podprsenka je v┼íak 100% bez tox├şnov. Nielen, ┼że konope nepotrebuje pestic├şdy pre svoj bujn├Ż rast, ale konope je tak odoln├ę, ┼że nepotrebuje ani ┼żiadne ─Ćal┼íie chemik├ílie pre svoj rast, ktor├Żmi by sa op├Ątovne zne─Źis┼ąovala p├┤da. To znamen├í jedin├║ vec, vec ktor├║ si d├ívate na svoje prsn├şky je 100% rastlina konope, resp. l├ítka vyroben├í z┬ánej.

Ka┼żd├í ┼żena vie, ┼że podprsenka m├í svoju ┼żivotnos┼ą a┬ánosen├şm sa opotrebuje. Nesk├┤r sa bu─Ć vy┼ąah├í, alebo sa za─Źne rozpada┼ą samotn├í tkanina ─Źo je sp├┤soben├ę ├║navou materi├ílu (bavlny). Av┼íak, konopn├í podprsenka, sa ani nosen├şm, ani be┼żn├Żm um├Żvan├şm neznehodnot├ş a┬ájej ┼żivotnos┼ą je ud├ívan├í a┼ż na nieko─żko desiatok rokov, ─Źo je mo┼żn├ę najm├Ą v─Ćaka unik├ítnym vlastnostiam konopnej tkaniny.

Tieto predstaven├ę konopn├ę podprsenky s├║ bez tox├şnov a pestic├şdov a s├║ vyroben├ę z┬ánajodolnej┼í├şch odr├┤d konope. Konopn├ę podprsenky s├║ tou pravou kol├şskou pre prsia bez rakoviny.

Nebu─Ć chor├Ż – bu─Ć MediCann ­čÖé

Autorsk├ę pr├íva MediCann Slovakia a uveden├ę zdroje. V┼íetky pr├íva vyhraden├ę.
fyzick├ę osoby ZDIE─ŻA┼Ą m├┤┼żu bez potreby ┼żiada┼ą povolenie. FB str├ínky a ine m├ędi├í (tla─Źen├ę, elektronick├ę) nemaj├║ pr├ívo toto zdie─ża┼ą bez uvedenia zdroja alebo po┼żiadania o zdie─żanie!
za pochopenie ─Ćakujem-e V├í┼í MediCann

 

Share

Pridaj komentár

T├íto webov├í str├ínka pou┼ż├şva Akismet na redukciu spamu. Z├şskajte viac inform├íci├ş o tom, ako s├║ va┼íe ├║daje z koment├írov spracov├ívan├ę.