Ďalší úspešný konopný pacient

Forrest Smelser je z Oregonu, v USA. Keď mal 8 rokov diagnostikovali mu silnú formu epilepsie. SIlné záchvaty mával každý deň. Záchvaty trvali až 15 minút.

forest smelser patient Forrest a jeho mama Tanesha

Doktori ku ktorým ho zobrala jeho mama Tanesha mu len predpísali liek Trileptal a poslali ho domov. Záchvaty pokračovali. Rodina sa rozhodla skúsiť novú a medializovanú liečbu pomocou CBD (kanabinoid v konope). Po 9 týždňoch užívania je Forrest vysmiate, šťastné dieťa. Ako hovorí sám Forrest: „teraz keď mám túto novú medicínu cítim sa konečne ako normálnyc chlapec a môžem robiť všetko, čo moji kamaráti“.

„Viem, že pre niektorých to znie ako propaganda ako lacná reklama, ale ono (CBD) to funguje a ja verím že Forrestovi to (CBD) zachránilo život“ dodáva jeho mama Tanesha.

Epileptic-child-has-been-seizure-free-thanks-to-cannabis-oil-Forrest-and-Tanesha-Smelser Forrest je dnes ako sám vraví normálnych chalanom (vďaka KONOPE)

Foto: wakeup-world.com

Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu MediCann Slovakia a uvedených zdrojov je výslovne zakázané.

Share

2 thoughts on “Ďalší úspešný konopný pacient

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.