Willie Nelson zakladá KONOPNÚ značku

Legendárny muzikant Willie Nelson je známy pre jeho lásku ku konope, si vyslúžil zástupy fanúšikov, vďaka dlhoročnej a neutíchajúcej vášni a podpore konope. Rozhodol sa posunúť svoje meno / značku ďalej, založil konopnú značku s názvom Willie´s Reserve.

willie_nelson

Podľa správ, sa 81-ročný zabávač rozhodol predávať nielen verejne známe konopné odrody (značky), taktiež má v pláne otvoriť tzv. výdajne, „zdravotné centrá“ po celej krajine v štátoch kde je už marihuana legálna, resp. povolená na medicínske využívanie. Bude tiež ponúkať distribučné príležitosti pre kultivátory, ktoré spĺňajú normy, tzv. uhlíkovej stopy. Chce, zamestnávať malé, sebestačné a občianske poľnohospodárske združenia v rámci podpory systému „Anti-Walmart.“

Michael Bowman, PR pre túto konopnú značku, vysvetľuje: „Bude to, ako keď idete do supermarketu s potravinami. Whole Foods majú široký výber rôznych značiek potravín, môžete si kúpiť mlieko od mliekarne Tami ale aj od Levmilk, napríklad“ . „To je naša filozofia, zabezpečiť všetky konopné produkty všetkých dostupných značiek pod jednou strechou“ dodáva Bowman.

Maloobchodné predajne by chceli otvoriť už začiatok budúceho roka. Jedna vec je istá už dnes. Táto značka bude oslavou a odrazom tohto svetoznámeho hudobníka.

„Toto je vyvrcholením Willieho vízie o ktorej sníval celý život.“ povedal Bowman. „Nie som si istý či niekto z nás mohol predvídať, ako rýchlo sa tieto veci začnú meniť, a dlhoročná prohibícia konope začne padá ako domino.“

 

Zdroj: cannabisnowmagazine

Preklad: MediCann Slovakia OZ

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.