Konopný list na budove Oklahoma Capitol

V pondelok 20. apríla 2015 sa udiala zaujímavá a neobvyklá vec v Oklahome.

Televízny kanál News 9 dostal podvečer niekoľko telefonátov do redakcie od užasnutých ľudí, ktorí nedokázali uveriť tomu, na čo sa pozerajú. Na budovu Capitol v centre Oklahomy bol premietaný obrovský list konope. Kanál News 9 zistil, že konopný list bol premietaný ako reklamný kúsok aktivistu známeho pod menom Chad Moody – The Drug Laywer (drogový obhajca – pozn. prekladu)

drug leaf building

Neskôr na svojej stránke www. Thedruglawyer.com potvrdil že tento akt bol veľmi dobrá propagácia.

Moody ďalej dodáva že je sklamaný zo situácie ohľadne marihuany v štáte Oklahoma a veľmi rád by sa dal zatknúť aby mohol, ako dodáva: „Rád by som sa stretol na súde so štátom Oklahoma aby som mohol súdu vysvetliť a ozrejmiť aké hlúpe a nezmyselné zákony v tomto štáte platia. Myslím si že je najvyšší čas aby aj v štáte Oklahoma sudcovia dostali rozum a zrušili absurdné a nezmyselné  zákony proti marihuane.“

Moody nakoniec nebol zatknutý a chce pokračovať vo svojich aktivitách. Pre ďalšie novinky odporúčame sledovať jeho stránky.

 

Zdroj: www.TheDrugLawyer.com

Foto: news9.com

Preklad: MediCann Slovakia OZ

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.