KONOPNÉ špáradla – nový HIT

Toto Vám musím ukázať. Bol som užasnutý, keď som zistil čo všetko dokáže človek vymyslieť pre „bezdymové“ užívanie konope. Našťastie pre mňa, jeden môj známy navštívil svetovo známy Konopný farmársky trh v Seattli kde stretol ľudí zo spoločnosti Kush Cream.  Doteraz som poznal len ich konopné mlieko a netušil som aké obrovské množstvo konopných produktov ponúkajú. Počas rozprávania zážitkov z Ameriky vytiahol zo špeciálnej nádobky „obyčajné“ špáradlá. No, ono neboli až tak „obyčajné“, boli napustené konopným extraktom. Toto ma dostalo ! „Kto to do pekla vymyslel ? Skvelý nápad !“ hovorím. „Predsa Kush Cream“ hovorí známy a podáva mi jedno aby som skúsil.

ANL7904

Myslím že tieto špáradlá ktoré sú nazvané Walking sticks sú skvelým doplnkom užívania konope na miestach kde by bol iný spôsob nevhodný alebo nemožný.  Ich použitie je super jednoduché, stačí držať jedno špáradlo v ústach po dobu asi 20 minút, premielať v ústach ako iné normálne špáradlo.  Majú príjemnú a sviežu chuť pre príjemný dych. Podľa mňa sú účinky celkom rýchle, mierne a relaxačné. Zistil som, že skvelo zmierňujú bolesti pri poranení ďasna alebo bolestivom zube 😉

Takže ak niekedy uvidíte ako niekto vášnivo žuje špáradlo, možno je to práve konopný walking-stick.

Obsah jednotlivých látok konopných špáradiel sa stal aj predmetom laboratórnych testov 😉

 

Foto: KushCream

Autorské práva MediCann Slovakia a uvedené zdroje. Všetky práva vyhradené.

Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu MediCann Slovakia a uvedených zdrojov je výslovne zakázané.

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.