Konopné kino v Denveri

KONOPNÉ KINO

Vedenie spoločnosti Denver Zebulon Pike, ktorá prevádzkuje 16 filmových komplexov práve oznámila, že sa rozhodli zmeniť jedno zo svojich fungujúcich komplexov na Cannabis friendly theathre – Konopné kino.

kid-cannabis-2014_73531403775443

Lance Swaney, ktorý riadi filmový komplex, povedal, že majitelia spoločnosti sa rozhodli pre zmenu, po tom čo obdržali viac ako 6000 správ a postov od fanúšikov, ktorí žiadali aby bolo povolené fajčenie konope v kine.

Pán Swaney uviedol, že všetky z filmov uvedených v Kine # 13, budú označené – len pre dospelých – Kino bude ďalej ponúkať klasické „kinové“ občerstvenie ako je párok v rožku, pukance alebo studené nápoje. Majitelia kina zvažujú do budúcna rozšíriť ponuku služieb o predaj konopných výrobkov v spolupráci s miestnymi producentami.

Podľa Lance Swaneyho, Kino# 13, teraz viac známe ako Pot Palladium,  (konopná scéna – voľný preklad)  otvorí svoje brány pre návštevníkov 15. júna 2015

Po KONOPNOM hoteli teda konopný biznis v Colorade rastie a kvitne 😉

 

Foto: Kid Cannabis
Autor: MediCann Slovakia OZ

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.