EAZE – konopný start-up

10 miliónov pre uvedenie do prevádzky Eaze-Startup:  Snoop Dogg  financoval vytvorenie aplikácie pre konopnú dodávkovú službu.

Namiesto riskantného získavania konope od nelegálne predajcu,  niektoré štáty severnej Ameriky  ponúkajú možnosť získať konope prostredníctvom legálnych kanálov. Startup Eaze vyvinula aplikáciu pre dodávku konope, ktorá teraz dostala finančnú injekciu vo výške 10.000.000 dolárov.

eaze-redesign-12-15

Milióny pre marihuanu: Rapper Snoop Dogg investoval tiež
Myšlienka Eaze je orientovaná na dopravno-doručovaciu službu Uber. Kto si praje dodanie konope, najprv vyhľadá v aplikácii od Eaze požadovaný konopný produkt a objedná si ho. Aplikácia potom upozorní vodiča, ktorý vyzdvihne konope v legálnom obchode a doručí ju  kupujúcemu. Aplikácia bola spustená minulý rok v San Franciscu, teraz sa plánuje rozšírenie pokrytia s pomocou čerstvých peňazí v ďalších štátoch USA.

Medzi spoločnosti zapojených do financovania 10 miliónov USD boli vedľa firmy DCM Ventures tiež rapper a podnikateľ Snoop dogg a Casa Verde Ventures. Iste to bolo zo srdca, keď sa pozriete  na oslavovanie marihuany vo Snoopovych  textoch.

Ešte jednoduchšie by bolo, keby ste si mohli doplniť zásobu konope stlačením tlačidla, rovnako ako to tlačidlo Amazon Dash technicky umožňuje. Ale s týmto sa Amazon tak neponáhľa.

 

Zdroj: bussines.chip.de

Foto: eazeup.com

Preklad: MediCann Slovakia OZ

 

Share

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.